Главная События Новости З Великим Святом Воскресіння Христового!

З Великим Святом Воскресіння Христового!

События - Новости
18.04.2014 13:03

жовнер«Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп'ятого це ви шукаєте. Нема Його тут, бо воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться на місце, де знаходився Він. Ідіть же хутко, і скажіть Його учням, що воскрес Він із мертвих, і ото випереджує вас в Галілеї, там Його ви побачите. Ось, вам я звістив!»
(Від Матвія 28:5-7)

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Великим Святом Воскресіння Христового!

У нашому народі цей День називають Великоднем. Так, це дійсно самий Великий і важливий День для всьго людства, а особливо для тих, для кого Ісус Христос став не просто історичною особистістю, а особистим Спасителем і Господом.

Перших відвідувачів Гробу Господньго в той недільний ранок зустрів Янгол зі словами миру, спокою і натхнення: «Не лякайтесь!»

В час, коли ми живемо в умовах страху, тревоги, невизначеності, слова Янгола несуть особливий зміст і спокій для кожного з нас. Нам нема чого боятись і чому сумувати. Ісус Христос переміг темряву, неправду, страх, і навіть саму смерть. І якщо сьогодні ворог лякає нас всім своїм арсеналом неправди і зла, ми твердо впевнені в Перемозі, яку здійснив Ісус. Саме це нехай принесе спокій, впевненість в теперішньому і майбутньому для нас, для наших рідних і близьких, для нашої країни і для всьго людства.

Але якщо все ж таки, є якийсь сумнів чи тревога то Янгол радить шукати воскреслого Ісуса. Він давно вже чекає для того, щоб розвіяти смуток, тревогу і дати надію, радість не тільки зараз, але й для вічності, яку Він дарує беспосередньо кожному, хто повірив в Його воскресіння.

Нехай ця звістка надихає кожного з нас, і вселяє в серця радість, щастя, і вдячність Всемогутньому Богові за Його безмежну любов до кожного з нас, яка так яскраво була проявлена на Голгофському хресті, а також через Його Світле і Величне Воскресіння!

Зі святом всіх вас!

Христос воістину воскрес!

З любов’ю, щирими побажаннями, миру, добра, злагоди, щастя, міцного здоров’я, натхнення і радості.
Михайло, Юлія і Анастасія Жовнер